romek
środa, 21 sierpnia 2013, 10:30

Jak na lubelskich boiskach zagrały ligowe gwiazdy?

Jak zagrały ligowe gwiazdy  w ostatniej kolejce? Co najmniej bardzo dobrze. Rafał Niżnik (foto) strzelił gola i pomógł wygrać POMowi w meczu z beniaminkiem Vikingiem Leśniczówka. POM jest w czubie tabeli V ligi.

Tomasz Prasnal wygrał z kolegami z KS Dąbrowica 6:0 derbowy mecz ze Sławinem. Tomasz Żelazowski wszedł  w drugiej połowie i był współautorem zwycięstwa Wisły Annopol, która jest wiceliderem tabeli.

Tomasz Albingier strzelił bramkę dla Roztocza Szczebrzeszyn, niestety tylko honorową bo jego zespół przegrał 1:4.

Jacek Ziarkowski był głównym aktorem zdemolowania Stali Poniatowa 12:0 – strzelił 3 gole. Zapowiada jednak zakończenie kariery. – Mam 38 lat, czas na zmiany, do głosu dochodzą już moi wychowankowie – powiedział repiorterowi Nowago Tygodnia.  W meczu z Lewartem na boisku pojawił się 16-letni Mateusz Wołos,  który przygodę z piłka rozpoczynnał pod okiem Ziarkowskiego w trampkarzach Sparty Rejowiec.

Krzysztof Klempka wyleczył kontuzję i zagrał w meczu pucharowym Spółdzielcy Siedliszcze. Pobyt na boisku zwieńczył bramką. To gol otwacia dla niego 29 sezonu piłkarskiego.

lp

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.