romek
poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 08:29

P r o f i l e / Piotr CIEJAK zmienił barwy klubowe – zagra w Dorohusku…

Nowym piłkarzem Gminnego Klubu Sportowego „Granica” Dorohusk został Piotr Ciejak. 23-letni zawodnik swoją sportową karierę rozpoczął w UKS-ie Dystans Chełm. Później był zawodnikiem GKS-u Pławanice Kamień, Chełmianki Chełm, ponownie Pławanic oraz Granicy Terespol. Przez ostatnie dwa sezony Ciejak reprezentował barwy klubu z Pławanic.

W ubiegłym sezonie rozegrał 17 spotkań ligowych, wpisując się sześciokrotnie na listę strzelców. Tylko przez ostatnie dwa lata podstawowy obrońca GKS-u wystąpił w 42 spotkaniach, w których zdobył 11 goli. Z byłym już klubem, Piotr triumfował również czterokrotnie w Halowych Mistrzostwach ChOZPN.

plawanice.futbolowo.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.