romek
niedziela, 18 sierpnia 2013, 20:02

A klasa zamojska / Wygrana Szumów…

W pierwszej kolejce  Szumy Susiec wygra ły z Grafem Chodywańce 2:0. Przez cały mecz  drużyna dominowała na boisku stwarzając sobie wiele dogodnych sytuacji na strzelenie bramki.

Pierwszą bramkę zdobył Grzegorz Panasiewicz (foto), który pięknym strzałem z lewej nogi trafił pod poprzeczkę. Drugą bramkę po zamieszaniu podbramkowym z najbliższej odległości zdobył Tomasz  Miszczyszyn. Goście byli niebezpieczni przy stałych fragmentach gry jednak za każdym razem piłka mijała światło bramki.

Dobrych sytuacji nie wykorzystali Miszczyszyn, Wójtowicz, Bondyra, Czekirda. Do tego meczu gospodarze przystapili mocno osłabieni, nie było dwóch stoperów Nowaka i Puźniaka, kontuzja wykluczyła Kozdrę, dodatkowo z zagranicy nie wrócił jeszcze Szymański.

Ale kadra jest na tyle duża, że jest komu grać. Szumy zagrały w składzie: Deryło – Marzec, Pilipiec, Gis, Watrak, Czekirda (75 Bondyra), Leńczuk (70 Słotwiński), Hałasa, Panasiewicz, Wójtowicz (70 Wasilewski), Miszczyszyn (80 Mazurek).

Szumy susiec – Graf Chodywańca  2:0 (2:0)

Bramki: Panasiewicz, Miszczyszyn.

***

Wyniki kolejka 1

Potok Sitno 1:1 Szyszła Tarnoszyn
Szumy Susiec 2:0 Graf Chodywańce
Perła Telatyn 1:3 Pogoń 96 Łaszczówka
Ruch Machnów Nowy 2:2 Sts Gryf Gmina Zamość
Płomień Spartan Nieledew 1:2 Granica Lubycza Królewska
Perła Deszkowice  Legion Komarów

Prowadzi Pogoń Łaszczówka przed Szumami i Granica – po 3 pkt.
 

szumysusiec.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.