romek
sobota, 17 sierpnia 2013, 05:24

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów Starszych (gr.D) w sezonie 2013/2014 / Wśród rywali Wisła Kraków, Cracovia, Stal Mielec…

Od nowego sezonu rozpoczyna rozgrywki Centralna Liga Juniorów Starszych. Wystartuje w niej 48 drużyn w 4 grupach po 12 zespołów według podziału terytorialnego. Nasze województwo w tych prestiżowych rozgrywkach reprezentować będą w nadchodzącym sezonie Górnik Łęczna S.A., UKS Widok SP 51 Lublin oraz KS Wisła Puławy.

Za rywali przedstawiciele naszego województwa będą mieć po trzy najlepsze drużyny z województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Po dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup awansują do ćwiercfinałów. I kolejka CLJ zostanie rozegrana 17/18 sierpnia.

Terminarz – http://lzpn.pl/files/Sekretarz/Terminarz_CLJ_gr_IV_c__2013-14_-_druzyny_Lubelskiego_ZPN.pdf

lzpn.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.