romek
sobota, 17 sierpnia 2013, 10:39

Sparing / KS Bronowice – Mila Turka 4:1 * W Lublinie na Bronowicach rodzi się klub…

W sparingowym meczu przed rozpoczęciem rozgrywek klasy B Klub Sportowy Bronowice pokonał LKP Mila Turka 4:1. Bramiki strzelili: Radosław Kuna, Łukasz Rusinek, Michał Terlecki i Grzegorz Łuka.

KS Bronowice zagrał w składzie: Łukasz Walkowiak, Sebastian Biernacki, Mateusz Wilkołaski, Jarosław Tarkowski, Radosław Kuna, Arkadiusz Kozłowski, Michał Terlecki, Rafał Mikuła, Łukasz Rusinek, Daniel Woliński, Grzegorz Łuka, Rezerwa: Dawid Ganiec, Robert Bielecki, Michał Szałapski, Damian Lech, Adrian Mika, Marek Kamiński, Mateusz Paniak.

ksbronowice.futbolowo.pl

PS. Podczas wojny chłopaki z Bronowic grali  klubie Bronowiczanka – drużyna uczestniczyła w rozgrywkach o mistrzostwo Lublina. W jej składzie był Henryk Frymarkiewicz (foto) – bramkarz ŁKS i reprezentant Polski w meczu z Jugosławią. Tajemnicą pozostaje – jakim sposobem trafił do Lublina i Bronowiczanki?

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.