romek
sobota, 17 sierpnia 2013, 05:08

Sebastian Sadowski ponownie w Starcie Krasnystaw * Nowi z Tatrana i Zrywu…

Nowymi piłkarzami  składzie Startu Krasnystaw są: Piotr Mazurek, który przyszedł z Tatrana Kraśniczyn (ur. 27 grudnia 1991), Damian Sadlak także z Tatrana  (ur 29 stycznia. 1992), oraz Damian Stępniak (foto) – uzdolniony napastnik ostatnio występujący w Zrywie Gorzków (ur. 6 stycznia 1993).

Z wypożyczenia do AMSPN Hetman Zamość powrócił Sebastian Sadowski (wywalczył z klubem awans do III liogi, Puchar OZPN Zamoś i Puchar LZPN Lublin).

W niedzielę podopieczni  Sławomira Kosiora zmierząsię w Suchawie z miejscowym Agrosem – będzie to pierwsza runda rozgrywek o Puchar Polski OZPN Chełm (godz. 18.00).

startkrasnysttaw.pl / zryw.futbolowo.pl / rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.