piątek, 16 sierpnia 2013, 09:42

I runda Pucharu Polski OZPN Lublin / Perła i Błękitni Dys w II rundzie…

Parła Borzechów wygrała z Ludwiniakiem Ludwin 4:1 w pierwszej rundzie rozgrywek o Puchar Polski. Na boisku w Kępie wynik otworzył Tomasz Kura po indywidualnej akcji – już w 7 minucie. Kolejne bramki zdobykli Sebastian Wawer, Radosław Poleszak i Kamil Baran. Goście na kilka minut przed końcem uzyskali honorowe trafienie.

W innym meczu pierwszej rundy beniaminek A-klasy Błękitni Dys pokonał Garbarnię Kurów 2:1.

Jeśli znacze rezultaty innych pojedynków – wpisujcie.

rd / foto – Nastoletni Kamil Baran (ur. 1996) strzelił w rozgrywkach ligowych 5 bramek.

Komentarze do 'I runda Pucharu Polski OZPN Lublin / Perła i Błękitni Dys w II rundzie…' (3)