romek
środa, 14 sierpnia 2013, 07:56

Legendy lubelskiej piłki (2) / Kto to jest?

Okazuje się, że ustalenie kto jest na zdjęciu pod hasłem MECZ WSPOMNIEŃ wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Są nawet głosy, że składy podane przez nas oraz zdjęcie „nie mają ze sobą nic wspólnego”.

Mamy nadzieje, że jednak ustalimy precyzyjnie kto jest na fotografii – codziennie będziemy przedstawiać jeden KADR ze zdjęcia. Mamy nadzieję, że nikt się nie pomyli w rozpoznaiu KTO na nim jest?

Więcej – mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które pamiętają ciekawe historyjki piłkarskie związane z poszczególnymi opilkarzami.

Sponsorem zgadywanki jest wydawnictwo SENDSPORT.pl. Wśród uczestników rozlosujemy 3 ksiązki pt: „Cieślik” – respekt.

Liczymy, że dowiemy się coś więcej o legendach lubelskiej piłki… Z pewnością pierwszy uczestnik, który prawidłowo nam odpowie zostanie nagrodzony.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.