romek
wtorek, 13 sierpnia 2013, 16:26

Echa Roztocza / Piłkarze Orkanu Bełżec nie dojechali na mecz do Józefowa

Beniaminek z Józefowa nie rozegrał swojego pierwszego meczu w klasie okręgowej. Spotkanie Cosmosu Józefów z Orkan Bełżec nie doszło do skutku, ponieważ popsuł się bus, którym piłkarze z Bełżca mieli dotrzeć na mecz do Józefowa.

– Przewoźnik zadzwonił, że wszystkie samochody są w rozjazdach, a ten przeznaczony dla nas, zepsuł się. Szkoda, bo miałem do dyspozycji siedemnastu zawodników – tłumaczy trener Orkanu Daniel Hałasa.

Klub z Bełżca próbował załatwić transport zastępczy, jednak nie udało się. – Czekaliśmy godzinę pod klubem. Chcieliśmy zaradzić tej sytuacji, ale się nie udało. Próbowano naprawić naszego busa, ale usterka okazała się zbyt poważna – mówi Daniel Hałasa.

Mimo zaistniałej sytuacji, klub z Bełżca nie ma zamiaru zmieniać przewoźnika. – Takie sytuacje się zdarzają. Nie pierwszy, nie ostatni raz maszyna zawiodła. Los tak chciał i musimy się z tym pogodzić. Będziemy wnioskować o rozegranie meczu w innym terminie, bo to, co się wydarzyło, nie było zależne od nas – kończy trener Orkanu.

Echa Sportu – 8 stronicowy bezpłatny dodatek tygodnika Echa Roztocza / Damian Sokołowski


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.