romek
wtorek, 6 sierpnia 2013, 15:19

P r o f i l e / W Wisznicach Zbigniew SMOLIŃSKI zastąpił Cezarego Stańczuka

Zbigniew Smoliński (foto) zastąpił Cezarego Stańczuka na stanowisku trenera. Panu Czarkowi dziękujemy za pół roku z nami i życzymy powodzenia w prowadzeniu IV ligowej Lutni Piszczac.

Smoliński to postać znana w lubelskiej piłce –  urodził się 14 lipca 1961 roku. Podczas kariery piłkarskiej grał jako napastnik i pomocnik. Występował w Victorii Parczew i Gwardii Chełm. Ogólem jako piłkarz ponad 21 lat na boisku. W 1983 roku ósmy na liście najlepszych sportowców województwa bialskopdlaskiego w plebiscycie Słowa Podlasia. Podczas gry w Chełmie trzynasty na liście najlepszych sportowców tego województwa (Tygodnik Chełmski).  Po zakończeniu kariery pracował w Victorii Parczew, także jako tgrener. W ubiegłym sezonie prowadził Wodnika Siemień. Czołowy piłkarz w historii Parczewa.

tytan.wisznice.pl / foto – victoriaparczew.futbolowo.pl / hs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.