romek
sobota, 3 sierpnia 2013, 20:59

„Paker” nie zagra w Orionie

 Z niedrzwickim klubem żegna się Mirosław Cioch, który w sezonie 2013/14 będzie prawdopodobnie reprezentował barwy Granitu Bychawa. Zawodnik urodzony 27 kwietnia 1981 roku przez wiele ostatnich lat był podstawowym graczem niedrzwickiej ekipy…

Wychowanek BKS Lublin do Orionu trafił 8 lat temu i od razu w sezonie 2005/06 został najlepszym strzelcem w GKS-ie grającym wówczas w okręgówce. Walnie przyczynił się też do awansu biało-niebieskich do IV ligi w sezonie 2007/08. Następnie wespół z Łukaszem Goliszem tworzyli zgraną parę stoperów, która potrafiła zatrzymać nawet najbardziej niebezpiecznych napastników z Chełmianki, Podlasia BP, Lublinianki i innych znanych drużyn. Od 2009 do 2011 Cioch grał w zespole lokalnego rywala – Unii Bełżyce, a po dwuletniej przerwie ponownie zasilił ekipę Orionu, Swój ostatni występ w niedrzwickim klubie zanotował 23.06.2013 r.

W imieniu zarządu oraz kibiców Orionu Niedrzwica dziękujemy Mirkowi za grę w biało-niebieskich barwach i życzymy sukcesów w dalszym ciągu przygody z piłką.

W 135 meczach ligowych Cioch strzelił dla Orionu 34 bramki.

gksorion.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.