romek
sobota, 3 sierpnia 2013, 06:47

Kibice GÓRNIKA ŁĘCZNA wracają na stadion!!!

W sobotę 3 sierpnia po blisko dwóch i pół roku na kibice Górnika Łęczna wracają na trybunę B. W wyniku porozumienia, którego efektem jest zmiana nazwy na tradycyjną i bliską każdemu sercu prawdziwego kibica na mecze wróci zorganizowany doping. Serdecznie zapraszamy na trybuny.

Bilety na sobotnie spotkanie z Wisłą Płock są do nabycia już  dzisiaj w godzinach 14-19 w kasie nr 1 stadionu Górnika. W dniu meczu kasy biletowe będą czynne już od godziny 10. Pierwszy gwizdek sędziego o 15:45.  Jednocześnie przypominamy, że do jutra trwa również sprzedaż karnetów na sezon 2013/2014.

gornik-leczna.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.