romek
niedziela, 28 lipca 2013, 06:59

Legionovia – Wisła Puławy 1:2 / Super rezerwowy Jarosław Niezgoda

Jarosław Niezgoda  (foto) golem zdobytym w szóstej minucie doliczonego czasu gry zapewnił Wiśle trzy punkty w inauguracyjnym meczu z Legionovią Legionowo. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego po przeciętnym meczu wygrali 2:1. Pierwszą bramkę dla puławian zdobył w 68. minucie Konrad Nowak z rzutu karnego podyktowanego za faul na Niezgodzie. Od 65. minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mateusza Matrackiego.

 Legionovia Legionowo 1:2 (0:0) Wisła Puławy

Bramki: Tomczyk 57 (karny) – Nowak 68 (karny), Niezgoda 90

Wisła: Penkovets – Budzyński (37 Jakubiec), Gorskie, Edwards, Pielach, Jabkowski, Maksymiuk, Litwiniuk (61 Charzewski), Wiącek (61 Nowosielski), Szczotka (64 Niezgoda), Nowak

kswislapulawy.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.