romek
środa, 24 lipca 2013, 10:18

Hrubieszów / Za głośno w szatni…

W niedzielnym meczu pucharowym pomiędzy Kryształem Werbkowice, a Unią Hrubieszów (1:0), kibice „biało-niebieskich” mogli zauważyć, iż w drużynie najwidoczniej jest konflikt na linii trener – zawodnicy. Wszystko zaczęło się od słownych utarczek pomiędzy trenerem Robertem Kulikiem, a napastnikiem Unii, Krystianem Oleszczukiem. Po chwili trener zmienił zawodnika, który schodząc z boiska nie podał ręki Robertowi Kulikowi. Na domiar złego w przerwie w meczu, w szatni Unii było bardzo głośno, bowiem podobno kapitan naszej drużyny Szymon Nowak poróżnił się znacznie w słowach z trenerem. Wydarzenia z boiska potwierdzają, że jest coś na rzeczy, i tylko pozostaje pytanie czy takie sytuacje powinny mieć miejsce w kontekście przygotowań do walki o IV ligę?

Trener w lokalnej prasie głosi o tym, że „zarząd klubu przebąkuje coś o awansie” co powoduje że kibice i sympatycy klubu pozostają w dezinformacji, bowiem chcieliby wiedzieć ostatecznie jakie cele i zadania otrzymał trener i drużyna na nadchodzący nowy sezon.

Krzysztof Jóźwik / mksunia.futbolowo.pl / foto; Marek Sztochel


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.