romek
piątek, 5 lipca 2013, 11:51

Janusz Daniluk zrezygnuje z kierowania Podlasiem

Podczas walnego zgromadzenia członków MKS Podlasie Biała Podlaska prezes Janusz Daniluk poinformował, że rezygnuje z piastowanego stanowiska. Wybory nowych władz obędą się w połowie lipca.

Jak się dowiedzieliśmy, odchodzący zarząd nie przedłuży umowy z trenerem Władimirem Gieworkianem. Decyzję pozostawi nowemu gremium. Podczas spotkania Daniluk przedstawił stanowisko dwóch członków zarządu (Kamila Paszkowskiego i Michała Trantau), którzy nie zgadzają się z dotychczasową polityką klubu, co wywołało burzliwą dyskusję.

slowopodlasia.pl / Janusz Daniluk (fot. archiwum)


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.