romek
niedziela, 30 czerwca 2013, 09:36

Jurij Szatałow nowym trenerem GKS Bogdanka

Jurij Szatałow nowym trenerem naszego zespołu. Szkoleniowiec podpisał z GKS Bogdanka roczny kontrakt. W poniedziałek o godz. 18 poprowadzi pierwsze zajęcia z drużyną.

50-letni Jurij Szatałow w swojej bogatej karierze zawodniczej reprezentował Szachtar Donieck (jest wychowankiem tego klubu), Nowator Żdanow, Szachtar Gorłówka, Podilla Chmielnicki, Krywbas Krzywy Róg, Pardaugava Ryga, APK Azow, Wartę Poznań, Amicę Wronki i Spartę Oborniki.

Jako trener pracował m.in. w Amice Wronki, Jagiellonii Białystok, Polonii Bytom, Cracovii i Zawiszy Bydgoszcz. Funkcję trenera tego ostatniego klubu pełnił do 26 kwietnia 2013.

gksbogdanka.com.pl / foto – bydgoszcz.sport.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.