romek
sobota, 29 czerwca 2013, 05:48

Bogdanka pożegnała Piotra Rzepkę! / Kto nowym trenerem?

– Przepracowaliśmy wspólnie dwa lata. W tym czasie nie brakowało miłych chwil i na pewno będziemy okres naszej współpracy miło wspominać – powiedział Artur Kapelko, prezes GKS Bogdanka.

 Spotkanie pożegnalne odbyło się w lubelskim pubie Tifosi. Trener Rzepka dostał od prezesa Artura Kapelko i Joanny Matejak drobne upominki: pamiątkowy dyplom, plakaty ze zdjęciami i kwiaty. – Na pewno dyplom postawię w widocznym miejscu – powiedział wzruszony trener. – Spędziłem w tym klubie dwa lata. Byłem związany z zespołem. Każdy trener przychodząc do klub wie, że zostanie kiedyś zwolniony. Liczyłem się z tym.

 – Dwa lata współpracy to i tak długi czas jak na polskie realia, co sam podkreślał trener. Podjęliśmy decyzję o zmianie, a życie zweryfikuje czy była ona słuszna, czy też nie. Na pewno nie była to dla nas łatwa decyzja – dodał prezes Kapelko.

 Trener Piotr Rzepka spędził w Łęcznej dwa sezony. W pierwszym zespół pod jego wodzą zajął 6. pozycję, w drugim 12. pozycję. Za kadencji szkoleniowca w lidze zadebiutowało wielu wychowanków naszego klubu m. in. Michał Paluch i Bartosz Wiązowski.

 Trenerowi Piotrowi Rzepce jeszcze raz dziękujemy za dwa lata współpracy.

gksbogdanka.com.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.