romek
czwartek, 16 maja 2013, 11:12

P r o f i l e / Oskar WRÓBEL (Chełmianka) – Trenował z Grzegorzem Piechną

Choć wymiernym bohaterem finałowego meczu o Puchar Polski OZPN Chełm był z pewnością Marcin Nestorowicz, to obserwatorzy na równi ocenili występ Oskara Wróbla (foto Ceramika Opoczno,  górny rząd z prawej). Kim jest Oscar Wróbel, piłkarz który przyszedł do Chełma z Kalisza?

Urodził się 22 lutego 1992 roku w Świdniku. Przygodę z piłką rozpoczynał w juniorach Widoku Lublin. Później zmieniał kluby – raz grał w juniorach Avii Świdnik, by po kilku miesiącach wrócić do Widoku, a później znów zameldować się w Avii. Wreszcie trafił do Ceramiki Opoczno, gdzie mógł trenować z Grzegorzem Piechną (foto górny rząd z lewej) – legendą polskich boisk, który był królem strzelców – bodaj?  – na wszystkich poziomach rozgrywkowych.

W końcu trafił do Calisii Kalisz, skąd „wydobyli go na wypożyczenie” działacze Chełmianki Chełm.

Po meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu OZPN Chełm, który rozegrano na malowniczo położonym boisku w Żmudzi (wśród majowo-rzepakowych obrazków), uznano go najwartoścowszym aktorem widowiska.

Przypominamy – Chełmianka pokonała beniaminka IV ligi Victorię Żmudź 2:1.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.