romek
wtorek, 14 maja 2013, 12:20

3:3 / Jacek KUŻMIŃSKI (Roskosz Grabanów): – Chcemy grać!

= Niespodziewanie Roskosz Grabanów ma szansę  na awans do A-klasy. Czy stać was na awans, czy gmina Biała Podlaska pomoże wam?

= Nie wiem czy pomoże, ale chcemy wywalczyć na boisku awans. Później to już sprawa działaczy i samorządu. To narmalna sytuacja.

= A czy kadrowo  jesteście gotowi?

= Myślę że tak – wielu młodych chłopaków z rozwiązanej drużyny juniorów chce wrócić do grania. To są utalentowani, uparci  chłopcy.

= Jesteś liderem strzelców… Który mecz, która bramka z tych 19. strzelonych, były najważniejsze?

 = Przegrywaliśmy już 0:2 z Gromem Sosnowica. My z nimi zawsze mamy piekielne kłopoty.  Asystowałem przy golu kontaktowym,  później strzeliłem na 2:2 i ostatecznie wygraliśmy 4:2. To był mecz, który podbudował nas. Zrozumieliśmy, że możemy być lepsi od każdej innej drużyny. Tegoroczna rywalizacja z Wodnikiem też budzi emocje. Nie gramy juz 3 tygodnie. Boimy się rozregulowania formy bo nie znamy swoich wiosennych możliwości… Dwa przełożone mecze i jedna pauza. Teraz ważny mecz z zespołem Red Sielczyk…

= Życzymy powodzenia.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.