romek
sobota, 20 kwietnia 2013, 11:23

Mateusz Hołownia zagrał w kadrze U-15

Mateusz Hołownia, reprezentujący obecnie Legię Warszawa, zagrał w meczu reprezentacji Polski U-15 z Walią. Był to pierwszy występ wychowanka Niwy Łomazy w koszulce z orzełkiem na piersi.

Towarzyskie spotkanie rozegrane w Ostródzie Polacy zwyciężyli 2:0. Hołownia rozegrał cały mecz. Rewanż w piątek o 11 na stadionie miejskim w Ostródzie.

Wychowanek Niwy przeniósł się do warszawskiego zespołu z TOP-54 Biała Podlaska przed sezonem 2011/12. Jesienią wychodził w podstawowym składzie Legii w meczach ligowych i często był zmieniany w przerwie. Ostatnio zadebiutował w zespole juniorów młodszych (rocznik 1996) w meczu ligi makroregionalnej z GKS Bełchatów. Kilka razy był powoływany na konsultacje szkoleniowe kadry U-15.

niwalomazy.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.