romek
czwartek, 18 kwietnia 2013, 14:43

PIŁKARZE / Łukasz Drzewicki (Sparta Rejowiec) – Wiosna na wypożyczeniu…

Transferowa saga z udziałem Łukasz Drzewickiego dobiegła końca. Napastnik Kłosa podpisał umowę wypożyczenia do końca sezonu ze Sparta Rejowiec Fabryczny.

Zawodnik Kłosa łączony był z odejściem od początku okna transferowego. Zainteresowanie jego usługami wyrażała m.in. Chełmianka, jednak strony nie doszły do porozumienia. Gdy wydawało się, że Drzewko ostatecznie pozostanie w Kłosie na kolejna rundę z ofertą pojawili się działacze Sparty Rejowiec Fabryczny. Jednak odejście Łukasza Drzewickiego nie jest wcale niespodzianką. Już na początku okna transferowego Kłos dał mu wolną rękę w poszukiwaniu klubu w którym miałby większe możliwości rozwoju. Teraz ostatecznie został wypożyczony do końca sezonu.

Sam zainteresowany jest zadowolony z takiego obrotu sprawy gdyż pozostał zawodnikiem Kłosa w którym jak sam mówił ma jeszcze wiele do udowodnienia w tym zespole .

kloschelm.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.