romek
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 09:05

Patryk Mielniczek / Okiem Cosmonauty… czyli witamy na pokładzie!

Na początku wypadałoby się przedstawić, a więc nazywam się Patryk Mielniczek, mam 18 lat,  jestem administratorem strony Cosmosu Józefów (nick. golota15),  oraz na co dzień gram i trenuję w Cosmosie Józefów.

Zauważyłem, że administratorzy innych stron klubowych „bawią się w felietonistów”. Dlaczego więc ja nie mogę spróbować, nasza strona zajęła 5 miejsce w rankingu gazety „Echa Roztocza”, moje teksty ukazywały się także na stronie internetowej „lubelskapilka.pl”.

W każdą środę będę klikał nie tylko o naszym zespole, ale również o zespołach z B-klasy, A-klasy, Okręgówki.

Pozdrawiam.

cosmos-jozefow.futbolowo.pl

***

PS. Witamy na pokładzie – jest nas coraz więcej (w Potoku, Drzewcach, Pławanicach). Dotychczas w necie pisali o piłce głównie sympatycy i kibice. Od jakiegoś czasu wzięli się za pisanie piłkarze. Dla nas to wielka uciecha, bo oni wiedzą o futbolu wiecej, oni czuja futbol, niemal codziennie go dotykają. Obawiali się pisania, bo zaraz pojawiają się zwykle przytyki w rodzaju – Eee…redaktor do pióra a nie na boisko! Ale takie przytyki szybko gasły, bo chłopaki grali coraz lepiej i pisali coraz lepiej. A taki Zbyszek Masternak jest już popularnym pisarzem i scenarzystą filmowym. Inni studiują lub już skończyli studia, jeden nawet przymierza się do doktoratu. Zostali prawnikami, publicystami, trenerami… Jako ciekawostkę mogę podać, że np. w Anglii  sporo ponad 50% dziennikarzy telewizyjnych kanałów piłkarskich,  gazet i portali internetowych to byli piłkarze.

Nam szczególnie miło, że możemy prezentować opinie o piłce takich kolegów jak: Jamcito, Tomek Pakuła, Mateusz Giska, Zbigniew Masternak, Mateusz Szczecki i inni. Mamy nadzieje, że „Okiem Cosmonauty” zdobędzie popularność nie tylko wśród kibiców Cosmosu.

 Zapraszamy na nasze łamy innych… Macie coś ciekawego do powiedzenia o futbolu – piszcie do nas!!

lp.pl/rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.