romek
wtorek, 2 kwietnia 2013, 11:34

Piłkarze / Krótka rozmowa z „Krótkim” czyli wywiad z Przemysławem Niziołem (Ruch Izbica)

Do rozpoczęcia rundy wiosennej coraz mniej czasu. Postanowiliśmy dowiedzieć się jak czują się piłkarze Ruchu Izbica przed wznowieniem rozgrywek i jak widzą obecną formę naszej drużyny, Na początek Przemysław Nizioł, który zgodził się udzielić kilku odpowiedzi na nasze pytania. Zapraszamy!

*Jak oceniasz rundę jesienną w wykonaniu Ruchu?

 • Runda jesienna na początku wyglądała całkiem dobrze. Wywalczyliśmy remis z czołową drużyna z Wierzbicy i kilka zwycięstw ale doszło też kilka porażek w meczach w których byliśmy zdecydowanie lepsi. Często zawodziła skuteczność np w meczach z Bratem, Startem czy też w Pławanicach. Nie mogłem być na każdym meczu z powodu pracy, a szkoda bo chciałem pomoc drużynie we wszystkich meczach. Ale nie ma co narzekać bo w niektórych meczach to my mieliśmy szczęście a nie przeciwna drużyna.
 • Jak w takim razie oceniasz rundę pod względem twoich występów?
 • Można powiedzieć ze nie do końca bylem z siebie zadowolony. Miałem kilka dobrych meczów ale były i słabsze. Jak już wspomniałem z powodu pracy opuściłem wiele treningów i to też wpłynęło na moją postawę. Mam nadzieje że w przyszłej rundzie będę miał więcej powodów do zadowolenia podobnie jak kibice Ruchu.
 • Jak przebiegają przygotowania do rundy wiosennej?
 • Początkowo przygotowania do rundy przebiegały bardzo dobrze. Później frekwencja troszkę spadła ale jak widać po ostatnich sparingach wszystko wraca do normy. Myślę ze na ligę będziemy w pełni gotowi. Szczególnie widać to po młodych zawodnikach którzy zaczynali grac w drużynie seniorów na jesieni, a w sparingach prezentują się bardzo dobrze. A to oznacza, że solidnie pracują w sezonie przygotowawczym.
 • Drużynę opuścili Piotrek Szpak, Oleksandr Knyshuk i Michał Gałka, jak duże jest to osłabienie dla naszej drużyny?
 • Znam się z nimi z boiska i nie tylko, są dobrymi kumplami tak na boisku jak i poza nim. Na pewno będzie ich brakować bo stanowili ważne elementy naszej drużyny. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś zagrają w Ruchu i pomogą nam w nie jednym meczu.
 • Na co stać Ruch w tej rundzie?
 • Mamy młody i ambitny zespół. Staramy się trenować solidnie, czego wynikiem, jak już wcześniej powiedziałem są nasze ostatnie wygrane sparingi. Mam nadzieje ze będzie już tak do końca przygotowań. Myślę że spokojnie z naszymi predyspozycjami możemy wywalczyć miejsce w pierwszej piątce. Jak będzie przekonamy się na wiosnę.
 • Jak oceniasz sytuację w tabeli? Kto twoim zdaniem awansuje, a kto spadnie z ligi?
 • Sytuacja w tabeli jest napięta. Różnice punktowe są znikome i z każdym meczem zmienia się pozycja klubów w tabeli. Moi faworyci do awansu to Brat Siennica Nadolna i Start Krasnystaw. granica tez prezentuje dobry futbol. Nie zapominajmy także o Ruchu ale jak na razie musimy się skupić na czołówce tabeli. Spadkowicze trzy drużyny z końca tabeli czyli Vitrum, Tatran i Hutnik, myślę że te zespoły będą walczyły o utrzymanie w naszej lidze.
 • Na koniec możesz kogoś pozdrowić.
 • Na pewno byłych piłkarzy Ruchu którzy miejmy nadzieje jeszcze zagrają w naszym zespole. No i oczywiście moją dziewczynę, która po raz pierwszy była na naszych sparingach z Unią i Spartą (oczywiście wygranych) dlatego postanowiliśmy, że od tej pory ze będzie nam kibicować i pojawiać się na naszych meczach

ruch-izbica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.