romek
sobota, 9 marca 2013, 18:30

Sparing / Łada Biłgoraj – Słowianin Grębów 2:0

W przedostatnim spotkaniu sparingowym zawodnicy Łady pokonali drużynę Słowianina Grębów 2:0. Na listę strzelców wpisali się będący ostatnio w bardzo dobrej formie Mirosław Bielak, a także Mateusz Obszyński. Utrzymująca się od kilku dni fatalna pogoda płata figle szkoleniowcom. Z powodu złych warunków atmosferycznych podczas tego weekendu zostało odwołanych kilkanaście sparingów na lubelszczyźnie. W Biłgoraju na szczęście udało się rozegrać spotkanie na boisku przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Do naszego miasta przyjechała drużyna Słowianina Grębów, którą prowadzi znany i ceniony w naszym środowisku Andrzej Kasiak. Dzisiejszy rywal Łady to lider stalowowolskiej Klasy Okręgowej, więc kibice mieli okazję zobaczyć jaki poziom prezentuje czołowa drużyna ,,okręgówki” w sąsiednim województwie.Przez całe spotkanie optyczną przewagę mieli nasi zawodnicy. Wyjątkowo aktywny, lecz bardzo nieskuteczny tego dnia był Bartłomiej Wołoszyn. W przeciągu dwóch kwadransów popularny ,,Siwy” zmarnował trzy okazje, które jako napastnik powinien bez większych problemów zamienić na bramki. Z dobrej strony w pierwszej połowie pokazał się również Daniel Szkałuba. Jednak pierwszą bramkę zobaczyliśmy dopiero w 67 minucie. Podobnie jak w Leżajsku bardzo ładnym trafieniem popisał się Mirosław Bielak. Warto docenić dyspozycję tego zawodnika, gdyż od dwóch tygodni jest on najbardziej wyróżniającą się postacią w drużynie. Wynik spotkania ustalił w 80 minucie Mateusz Obszyński. Popularny ,,Buryna” zachował się przytomnie w polu karnym i nie dał szans golkiperowi z Grębowa na udaną interwencję. W końcówce trafienie mógł dorzucić Sebastian Skrzypek, ale tym razem bramkarz Słowianina nie dał się zaskoczyć.

Za tydzień ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej. W Krzeszowie zagramy z tamtejszą Rotundą. O szczegółach tego spotkania będziemy informować na łamach naszego serwisu.

Bramki:
Bielak 67′, Obszyński 80′.

Skład:
Kozak (46′ Hasiak) – Poliwka (78′ Tatara), Sawczuk, Kuliński (46′ Mulawa), Tatara (46′ Sz. Wołoszyn) – Hajduk (63′ Szkałuba), Żybura, Skrzypek, Szkałuba (46′ Obszyński) – Bielak, B. Wołoszyn (60′ Konopka).

 
ladabilgoraj.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.