romek
czwartek, 7 marca 2013, 18:29

Tomasz Nowak nowym zawodnikiem Bogdanki Łęczna

Tomasz Nowak podpisał umowę z Bogdanką Łęczna. Środkowy pomocnik, były reprezentant Polski, prawdopodobnie będzie mógł wystąpić już w najbliższym meczu z Miedzią Legnica.

 

– Myślę, że Tomka Nowaka nie trzeba nikomu przedstawiać – mówił podczas czwartkowej konferencji prasowej w SPA Orkanu Piotr Rzepka, trener Bogdanki. – Jest to zawodnik, który na pewno pomoże nam w grze ofensywnej. Mamy nadzieję, że Tomek będzie reprezentował taką dyspozycję, jak wówczas gdy odchodził z zespołu.

 

źródło: Bogdanka Łęczna / foto: FK Homel


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.