romek
sobota, 23 lutego 2013, 11:54

Piłkarze / MICHAŁ PYŚNIAK (KS Drzewce)

Profile lubelskich piłkarzy przedstawialiśmy już na naszych łamach, ale z czasem przeszliśmy do bardziej publicystycznych form. Tymczasem w niektórych klubach funkcjpnują on nadal (Ks Drzewce, Piotrkovia Piotrków). Zachęcamy do podejmowania takich form przedstawiania swoich kolegów i przysyłanie nam ich krótkich odpowiedzi na krótkie pytania. Pierwszym który odpowiadał na nasze pytania jest kapitan KS Drzewce Michał Pyśniak. Zapraszamy do lektury :

Imię i Nazwisko – Michał Pyśniak

Pseudonim – Łysy

Data urodzenia – 1982.06.15.

Wychowanek – Wawel Wąwolnica 

Poprzednie kluby – Wawel Wąwolnica , Cisy Nałęczów

Ulubiony Klub z Polski – Legia Warszawa

Ulubiony klub z zagranicy – FC Barcelona 

Ulubiony piłkarz – Grzegorz Szamotulski 

Ulubiony trener – Janusz Dziekanowski

Ulubiony numer na koszulce – 1

Ulubiona pozycja na boisku – napastnik 

Ulubione danie – golonka z chrzanem 

Ulubiony napój – Cola-cola i woda żywiec

Ulubiony alkohol – free 

Ulubiona książka – Alchemik – Paulo Cohelo 

Ulubiony aktor – Ben Stiler 

Ulubiony film – „Kac Vegas”

Które miejsce zajmie Ks w sezonie 2012/2013 – 1

ksdrzewce.futbolowo.pl

PS. Doskonale wiemy, ze strona klubu KS Drzewce jest wyjątkowa pod wzgledem dystansu co się tam ukazuje, oryginalnych tekstów i pomysłowych inicjatyw. Były nawet przymiarki, żeby uruchomić kącik literacki w naszym portalu. Sprawa być może powróci. Dlatego dla zachety pojawiło się opowiadanie „Mój pierwszy mecz”.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.