romek
piątek, 22 lutego 2013, 16:58

W PZPN doceniają piłkarskie talenty Motoru Lublin

Na zaplanowane konsultacje szkoleniowe reprezentacji Polski w kategoriach U19 – U21 zostali powołani zawodnicy Motoru Lublin! W kadrze U19 będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności trenerowi Marcinowi Sasalowi, Paweł Lipiec, na konsultacji w Cetniewie w dniach 3-7 marca.

Zaś na konsultacji reprezentacji Polski U21 i U20 w Grodzisku Wielkopolskim (5-6marca), trenerzy Marcin Dorna i Jacek Zieliński sprawdzą formę Tomasza Ptaka.

W dniach 08-12 marca 2013 r. w Woli Chorzelowskiej odbędzie się konsultacja szkoleniowa dla zawodników reprezentacji U-16. Wśród 24 młodych graczy powołanych przez trenera Roberta Wójcika znalazł się wychowanek trenerów Romana Garwoły i Mateusza Maliszewskiego (LKP MOTOR Lublin, od 2012 r. MOTOR LUBLIN S.A.) Adrian Rejmak, zawodnik zespołu juniorów młodszych naszego Klubu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

źródło: motor.lublin.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.