romek
niedziela, 17 lutego 2013, 14:55

Czy START PAWŁÓW powstanie z popiołów i zagra w ekstraklasie?

Zastanawaimy się, czy piłkarstwo chełmskie widzi w przyszłości – ponoć niedalekiej – jakieś szanse dla siebie w związku z budową  kopalni i elektrowni. Czy pojawi się nowa piłkarska jakość pod nazwą z kibicowskiej zgadywanki jak w przypadku Górnika Łęczna, czy też wszystko potoczy się  jak to zwykle bywa – przypadkowo. Czy przyszła „górnicza społeczność” zechce mieć własny a wiec nowy klub piłkarski, czy też może powstanie z popiołów START PAWŁÓW… A moze  fundamentem bedzie Sparta Rejowiec, a może Chełmianka

Bo przecież za „jakiś czas” wszystko się zmieni – i możemy mieć ambicje pierwszoligowe a nawet wyższe.

Dzisiaj są to tylko marzenia…

Ala za lat 5-10… Kopalnia węgla w okolicach Pawłowa i Rejowca i elekrownia nabierają relnych kształtów.

rd

PS. Jeden z Czytelników przy okazji wspomnień o Zadrzewiu Zawadówka, przypomniał że był też taki klub jak Start Pawłów. Nie wierzył iż kiedykolwiek pojawi się jeszcze na piłkarskiej mapie. Czyżby?


Komentarze do 'Czy START PAWŁÓW powstanie z popiołów i zagra w ekstraklasie?' (1)
  • nick9 lat temu Bezpośredni link

    no tak naiwnych nie sieją! Ludzie nie zauważacie, że ktos Wam robi nadzieję? Jeden Pan nakręca koniunkturę swojej uczelni uruchamiając kolejny „perpektywiczny” kierunek. Zapytajcie kogos zorientowanego czy państwo jest zainteresowne budowaniem kolejnych kopalń, elektrowni…zwróćcie uwagę na składy węgla i odpowiedzcie kto jest zainteresowany zwiększeniem wydobycia? Jeśli to jescze nie przekonuje to zapytajcie miłościwie rządzących Lubelszczyzną o plany rozwoju województwa i miejsce w nim kopalni w okolicach Rejowca! A Startowi Pawłów życzę reaktywacji bo klub posiada nie byle jakie tradycje!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.