romek
czwartek, 7 lutego 2013, 10:43

TOMASZÓW / Potrzebni młodzieżowcy

 Po niedzielnym zwycięstwie 5:0 z Chełmianką, Bohdan Bławacki, trener Tomasovii wciąż jest na etapie poszukiwań. Potrzebuje młodzieżowca i dlatego przywrócił do łask Waldemara Kozyrę

Pod koniec pierwszej połowy urazu kolana doznał Łukasz Chwała.
To nasz kapitan i filar obrony. Bardzo chciałbym, żeby ta kontuzja nie okazała się zbyt groźna – mówił tuż po meczu trener Tomasovii Bohdan Bławacki. Niezależnie od tego nieprzyjemnego zdarzenia ukraiński szkoleniowiec ma w obronie dość szerokie pole manewru. W grupie trenujących jest także Łukasz Sękowski z Omegi Stary Zamość.
– Pewnie, że chciałbym sprawdzić się w nowej drużynie. Wszystko zależy od tego czy kluby dojdą do porozumienia – powiedział zawodnik, który strzelił Chełmiance jedną z bramek.
Z naszych informacji wynika, że w grę wchodzi wymiana pomiędzy Tomasovią i Omegą. W zamian za ”Sęka” pod skrzydła trenera Dariusza Herbina miałby przyjść inny defensor Patryk Nowosad.
W niedzielnym sparingu rozegranym w Zamościu na skrzydle szalał Waldemar Kozyra. Jeszcze kilka tygodni temu dynamiczny pomocnik wymieniany był w kontekście odejścia z zespołu. Sytuacja zmieniła się, ponieważ trener Bławacki potrzebuje młodzieżowca. Decyzja co do przyszłości zawodnika ma zapaść do 16 lutego. Do Tomaszowa Lubelskiego ma przyjechać inny młody zawodnik Michał Górniak, ostatnio grający w Chełmiance.
W środę, 6 lutego lider trzeciej ligi zmierzy się w Lublinie z drugoligowym Motorem. Z kolei w sobotę zagrają z rezerwami Bogdanki Łęczna.

 Piotr Orzechowski / Kronika Tygodnia


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.