romek
wtorek, 8 stycznia 2013, 12:13

Transfery / Cymborski do Sparty Wożuczyn, Tatysiak do Huraganu?

Wraz z nowym rokiem większość drużyn rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. W jakich składach tego nikt jeszcze nie wie. Więc teraz kilka słów o ewentualnych transferach.

Sparta Wożuczyn chce sprowadzić z Szyszły Tarnoszyn Roberta Cymborskiego (foto), jeśli do tego by doszło trener Jarosław Korzeń miałby najlepszy atak w lidze; przypomnę, że napastnik Sparty Tomasz Maliszewski strzelił 18 goli natomiast Cymborski 14. Zawodnika Pogoni Łaszczówka Michała Rzeźnika chciałby mieć w swoich szeregach Jacek Paszkiewicz. Rzeźnik byłby kolejnym po Podbornym zawodnikiem Pogoni wypożyczonym do Huczwy. Trener Huraganu natomiast prowadzi rozmowy ze Sławomirem Tatysiakiem.

Tatysiak to ikona Chełmianki, grał również w Granicy Dorohusk a ostatnio reprezentował barwy Unii Białopole. Mimo 38 lat z pewnością byłby ogromnym wzmocnieniem. Taki transfer byłby jak najbardziej realny ponieważ Sławek wiele lat grał z bratem trenera Huraganu Sebastianem Kogutem, który aktualnie reprezentuje barwy  klubu z Hrubieszowa. Czy te i inne transfery dojdą do skutku czas pokaże.

huraganhrubieszow.futbolowo.pl 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.