romek
niedziela, 30 grudnia 2012, 15:02

Czy Patryk Bąk oprze sie propozycji Sparty Rejowiec?

Jeden z najbardziej uzdolnionych piłkarzy V ligi chełmskiej Patryk Bąk z Ogniwa Wierzbica otrzymał propozycje gry w czowłowym zesopole IV ligi Sparcie Rerjowiec. Wiele wskazuje na to, że dwudziestoletni zawodnik ją prztyjmie.

Patryk jest wychowankiem Ogniwa, dla którego zdobył już likadziesiat bramek. Jesienia zaliczył ich 12. Patryk grał już w IV lidze w barwach Startu Krasnystaw. Niestety, był to marny okres w dziejach Startu, piłkarze  spadli do V ligi, a Patryk był wyróżniającym sięgraczem Startu dla którego wbił kilka bramek. 

Ale już sam fakt, że nastolatek nie wahał sie podjąć wyzwanie sprawdzenia się w wyższej lidze, dobrze świadczy o jego charakterze.

Wypada życzyć Patrykowi udanego sezonu w Sparcie, oraz wcześnieszego debiutu w ekstraklasie niż Jacek Ziarkowski (przyszły kolega w Sparcie?), który trafił do Odry Wodzisław w wieku 27 lat. Z pewnością o kilka lat za późno.

olk

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.