romek
piątek, 14 grudnia 2012, 09:37

PRASA / Kronika Tygodnia – plebiscyt

Lista kandydatów w trzynastym Plebiscycie Piłkarskim „Kroniki Tygodnia” powiększyła się o dwa nazwiska. Szansę na wyróżnienie zyskali przedstawiciele Echa Zawady, trener Artur Lipski oraz młodzieżowiec, Mikołaj Zając.

I ch kandydatury zgłosił Piotr Kończyński, kibic Echa Zawady – STS Gryfa Gminy Zamość.

Według naszego Czytelnika, 17-letni Zając jest jednym z najważniejszych zawodników drużyny grającej w drugiej Wojewódzkiej Lidze Juniorów.
– Mikołaj przyszedł do Zawady jako wolny zawodnik w końcówce sezonu 2011/2012 i szybko stał się kluczową postacią zespołu. W seniorskiej drużynie, występującej w klasie A, zadebiutował przeciw rezerwom AMSPN Hetmana Zamość. Wszedł na boisko w 72 min przy stanie 2:2 i zmienił losy spotkania. Zaliczył asystę na 3:2 i niedługo potem sam trafił do siatki – czytamy w uzasadnieniu nadesłanym przez pana Piotra.

Według niego na uznanie zasłużył także Artur Lipski, trener juniorskiej ekipy Echa. Dla tego szkoleniowca nominacja to nie pierwszyzna. W poprzedniej edycji naszej zabawy Lipski także znalazł się na liście i w głosowaniu kibiców uplasował się za Dariuszem Herbinem i Robertem Wieczerzakiem.


– Artur Lipski jest trenerem, który w każdym zawodniku widzi potencjał. Potrafi zmobilizować zawodników do pracy, a także cieszyć się razem z nimi grą, mimo że czasem przychodzą gorsze dni – dodaje pan Piotr.
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych kandydatur osobiście lub też za pośrednictwem poczty, pisząc na adres: ”Kronika Tygodnia”, ul. Moranda 4, 22-400 Zamość. Ostateczną listę zawodników, trenerów i drużyn walczących o zwycięstwo zamykamy 2 stycznia.
Jednocześnie przypominamy, że głosowanie rozpoczęło się tydzień temu. Kupony plebiscytowe będziemy zamieszczać aż do samego finału naszej zabawy, czyli do początku marca. Wtedy też, podczas uroczystej gali, ogłosimy nazwiska zwycięzców czterech kategorii.

Kronika tygodnia / Piotr Orzechowski 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.