romek
czwartek, 6 grudnia 2012, 10:32

3:3 / Łukasz Giza (Avia Świdnik): – Dojazdy mnie zmęczyły…

= Czy wynik walki w III lidze i dorobek Avii zadowoliły Łukasza Gizę? 

= Nie za bardzo, ambicje były większe. Były spotkania dobre i  świetne, ale były też słabe. Jesteśmy w sytuacji nieciekawej. No bo jak tu dogonić Tomasovię, która ma 14 punktów przewagi, a plotki mówią iże szykują tam poważne wzmocnienia.

= Który piłkarz III ligi sie  wyróżnienia. Którego Łukasz Giza by wyróżnił.

= Jest i to wielu. Gdyby padło pytanie o nazwisko, to trudno mi podać, wielu młodych obrońców dało mi mocno w kość.  Spośród innych w pamięci tkwi mi Tomasz Płonka. Ma instynkt i ciąg w pole karne. Wielki talent.

= A indywidualna ocena samego siebie? 

= Strzeliłem 12 bramek w dwunastu spotkaniach, czyli przeciętna skuteczności niezła, utrzymuje się na swoim poziomie. Tylko jesteśmy za nisko w tabeli. Ufff, trudno mówić o sobie, powiem szczerze, że rozważam różne propozycje, lecz generalnie nie chciałbym już dojeżdżać do Świdnika. Dojazdy są strasznie męczące. Droga Puławy – Świdnik to nie jest wypad na kilkadziesiąt minut.  Chciałbym zagrać gdzieś bliżej.

Foto: Szalak:wislapulawy.pl / Giza w Wiśle Puławy.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.