romek
piątek, 30 listopada 2012, 08:51

3:3 / Sylwester Stręciwilk (grający trener GLKS POTOK WIELKI): – Jesień na plus

= Jak jesienne rozgrywki w wykonaniu swojej drużyny ocenia  jeden z niewielu grających trenerów w naszym regionie? Jakie  płyną plusy, a jakie minusy z bycia grającym trenerem?

= Na pewno trener grajacy to trudne zajęcie. Jako grający trener oceniam jesienną rundę niejako z dwóch perspektyw. Myślę, że tegoroczna jesień była lepsza niż ubiegłoroczna a cała liga ciekawsza i wyrównana. GLKS Potok Wielki zagrał dobrze, dość podkreślić, że na dwie kolejki przed końcem byliśmy w ścisłej czołówce z realnymi szansami na pozycje lidera.

= Czy runda jesienna mogła być lepsza dla Potoku, bo na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że nie było źle?

= Zgubiliśmy na początki kilka punktów, ale od siódmej kolejki, kiedy zespół już ukształtował się i przyjechali z różnych wojaży piłkarze wyjściowe j kadry, graliśmy już dobrze. Szczególnie mecze z  Kowalinem i Tęczą Bełżyce mogły się podobać kibicom. Z Kowalinem było 3:3, a historia bramek była taka: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3. Goniliśmy skutecznie wynik, a w końcówce poprzeczka przeszkodziła nam wygrać. Wyszedł nam też w Urzędowie gdzie wygraliśmy 2:1. W naszej drużynie wyróżnił się na pewno Mariusz Majdanik, który podobnie jak ja strzelił 7 bramek.

= Kto jest faworytem według trenera Potoku do awansu?

= Zdecydowanie Tecza Bełżyce, to zespół z czwartoligowym doświadczeniem Unii Bełżyce, a Dominik Pietras należy z pewnością do najlepszych zawodników rozgrywek. Drużyny z pozycji 2-7 stać na wszystko, mogą wygrać nawet z liderem, tyle będą gubić punkty w walce pomiędzy sobą, a zyskiwać będzie  Tęcza.

Foto / Sylwester Stręciwilk drugi z lewej / LP


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.