romek
niedziela, 25 listopada 2012, 13:04

Głosy, opinie, odgłosy… / „Krakers” wraca na boisko…

Dziennik Wschodni podaje, iż jest duża szansa, że na wiosnę trener Artur Bożyk będzie miał wreszcie do dyspozycji Daniela Krakiewicza. Popularny „Krakers” nie zdążył zagrać w tym sezonie z powodu poważnej kontuzji kolana. Powoli wraca jednak do zdrowia po operacji.

– Jestem już dwa miesiące po zabiegu i obecnie przechodzę rehabilitację. Liczę, że będę mógł pomóc zespołowi na wiosnę. 

Rozmawiałem z lekarzami i na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam plan, żeby w lutym zacząć jakieś treningi z piłką, a w marcu chciałbym już wejść w intensywny trening. Na razie jednak czeka mnie ciężka praca podczas rehabilitacji – mówi Daniel Krakiewicz, który w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem Chełmianki, a teraz bardzo brakuje go w drużynie.

ź: Dziennik Wschodni


Komentarze do 'Głosy, opinie, odgłosy… / „Krakers” wraca na boisko…' (1)
  • RKS6 lat temu Bezpośredni link

    Wracaj Krakers a na pewno nam pomożesz bo pusto w środku pola;/

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.