romek
wtorek, 30 października 2012, 09:13

3:3 / Michał Kuczyński (Włodawianka): – Jak dobrze grać, kiedy jesienią odbyliśmy 3 treningi(?)

= Jak oceniasz jesień w wykonaniu Włodawianki?

=Naszej gry nie można nawet nazwać poprawą, ona po prostu jest tragiczna. Może nie nasz styl jaki reprezentujemy, lecz wyniki które są tragiczne. Ale styl nikogo nie obchodzi tylko 3 pkt, których nam bardzo brakuje.

=  Jak tego przyczyna? W okręgu chełmskim brylują Rejowiec i Żmudź, a Włodawa i Krasnystaw za nimi…

= Szczerze mówiąc to z Rejowcem się zgodzę, graliśmy z nimi i za każdym razem grają jeszcze lepszą piłkę, widać że trener zna się na piłce, a zawodnicy chcą coś osiągnąć.  Natomiast Żmudź, to aż mi się uśmiech pojawia na twarzy – graliśmy z nimi tydzień temu, ale to nie był mecz tylko parodia piłkarska, z sędzią głównym w roli głównej. My nie jesteśmy wyróżniającą się drużyną z okręgu chełmskiego, a przyczyna jest prosta – brak treningów. Nie mieliśmy więcej niż trzy  normalne treningi w całej rundzie.

= Jest aż tak źle?

= Cała gra jest uzależniona od klubu – gdyby on działał minimum poprawnie, to zawodnicy by znaleźli czas na dwa treningi w tygodniu. Gdybyśmy byli przygotowani do sezonu, to nasze miejsce w lidze byłoby teraz w górnej części tabeli. Potencjał mamy, pokazały to wcześniejsze sezony, bo nie przez przypadek zajmuje się szóste miejsce w lidze. Teraz jest kiepsko w klubie,  jest też kiepsko na boisku, jedno wiąże się z drugim.

hs

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.