romek
niedziela, 28 października 2012, 09:51

3:3 / Kamil Klimek (Piotrcovia Piotrków); – Niezwykły przypadek, niezwykła przemiana! Dziesięć drużyn z szansami na awans

Rozmowa z wiceprezesem B-klasowego zespołu Piotrkovii Piotrków Kamilem Klimkiem.

= Od kilku tygodni macie nowego trenera. Grzegorz Woźniak to raczej nieznana postać na Lubelszczyźnie…

= Jako trener tak – jest nieznany, ale przez jakiś czas był zawodnikiem Pogoni Lubartów, toteż taki nieznany to on nie jest. Wyszperałem w necie, że chce spróbować pracy trenerskiej. Pomyślałem, że mógłby spróbować u nas. Byliśmy w dole tabeli i mieliśmy przed sobą pojedynki z liderami…

= Wasza grupa jest bardzo wyrównana i silna – pomiędzy pierwszym i dziesiątym zespołem tylko kilka punktów różnicy. Nagle macie niewiele punktów straty do czołówki. Czym nowy trener zmotywował zawodników do takiej walki i osiągnięcia zdecydowanych zwycięstw z liderami i zdecydowanym faworytami, którzy chyba już przed meczami z Piotrcovią podopisywali sobie punkty?

= No własnie na tym polega urok piłki.  Kto by pomyślał, że dwa sensacyjne mecze odwrócą przebieg rywalizacji, że wszystko tak się wyrówna  Ja myślę, że tchnął w zespół nową witalność, odświeżył… Drużyna była przygotowana dobrze, ot po prostu nie wyszedł nam jeden, drugi mecz i wpadliśmy w dołek.

= Kto teraz w grupie gra najlepiej, kto wygra jesienną rundę?

= Tka lider ma nad 8. zespołem z Biskupic 3 punkty przewagi, nad Piotrcovią 4. Na pewno do końca będzie walczył Granit II, ma najsilniejszy skład, może korzystać z graczy pierwszej drużyny. Perła Rudnik nabrała pewności siebie po wielu wygranych meczach, ale my wygraliśmy z nimi 4:1. Inny lider poległ z nami 0:5. W grupie drugiej wszystko może się zdarzyć. Wiosna będzie gorąca.

rd

PS. Ze względu na stan boisko w Niedrzwicy sobotni mecz z Krężnicą został przełożony. 


Komentarze do '3:3 / Kamil Klimek (Piotrcovia Piotrków); – Niezwykły przypadek, niezwykła przemiana! Dziesięć drużyn z szansami na awans' (2)
  • gracz10 lat temu Bezpośredni link

    granit II nie ma ochoty ani potrzeby brania zawodnikow z pierwszego!!!

  • kibic10 lat temu Bezpośredni link

    ale GRANIT II nie korzysta z pomocy zawodników z 1 składu, gdyż chcą sami wywalczyć sobie awans

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.