romek
środa, 24 października 2012, 08:17

Bartłomiej Powałka w Reprezentacji Polski U-15!

Miło nam poinformować, że kolejny z naszych zawodników otrzymał powołanie na  konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski. Tym razem jest to Bartłomiej Powałka.

Znalazł się on w gronie 22 zawodników, którzy w dniach 09.11.2012 – 13.11.2012 r. w Ciechanowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności trenerowi Marcinowi Dornie. Bartek na codzień trenuje w roczniku 1998 pod okiem trenera Artura Gadzickiego oraz w Gimnazjalnym Ośrodku Piłkarskim u trenera Przemysława Szymczaka.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

kk


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.