romek
poniedziałek, 22 października 2012, 08:31

A klasa LUBLIN, gr. III / Tur poskromił lidera

Niepokonany dotychczas LKS Skrobów uległ Turowi Milejów 1:5 i stracił pozycję lidera. Trudno było uwierzyć w wynik toteż sprawdziliśmy czy grał Siergiej Michajłow, bo to on stanowi o wartości Skrobowa. Niestety skład Skrobowa jest nieosiągalny. A więc Tomasz Korona (foto) rozdaje karty…  Ma na koncie 17 trafień. No jest  Paweł Chochowski z Górnika (18)Bedzie ciekawie.

Niespodziewanie punkty stracił Vir Dorohucza i to na własnym boisku z przeciętnym Błękitem Cyców. Natomiast coraz pewniej gra  Górnik 1979 Łęczna, który odprawił Wodnika Uścimów 5:0. Aż 4 bramki w tym meczu strzelił Paweł Chochowski.

Kolejka 10 – 20-21 października
Huragan Siostrzytów 2-1 GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin 1-2 Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada 1-3 KS Nasutów
GLKS Michów 6-3 LKS Trawniki
Górnik 1979 Łęczna 5-0 Wodnik Uścimów
Tur Milejów 5-1 LKS Skrobów
Vir Dorohucza 2-2 Błękit Cyców

Prowadzi Tur o punkt przewagi nad Górnikiem, który ma jeden mecz zaległby (z Ludwiniakiem).


Komentarze do 'A klasa LUBLIN, gr. III / Tur poskromił lidera' (1)
  • andre6 lat temu Bezpośredni link

    skład LKS Skrobowa nieosiągalny? zawsze na stronie lksskrobow.futbolowo.pl

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.