romek
piątek, 12 października 2012, 11:27

A-klasa, CHEŁM / Lider zagra z wiceliderem…

Już w najbliższą niedzielę Spółdzielca Siedliszcze  rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna plasująca się na 3 miejscu w tabeli Sawena Sawin. W ostatniej kolejce po bardzo porywającym Spółdzielca wygrał z poprzednim liderem Vojsławią Wojsławice. Mecz ten zakończył się hokejowym wynikiem bo aż 9:5.  Hattricka ustrzelił Łukasz Lechowski.  
Sawena natomiast grała z outsiderem chełmskiej A klasy – Bugiem Hanna. W meczu rozgrywanym w Hannie padł wynik 3:0 dla Saweny. W tym meczu również był hattrick, popisał się nim Paszkowski.  Z dotychczas rozegranych meczów nasza drużyna wygrała 5 spotkań a przegrała 1, Sawena natomiast wygrała 4 spotkania , 1 zremisowała i 1 przegrała.

Będzie to klasyczny mecz o 6 punktów. Wygrywając w Sawinie lider odskoczy jednemu z rywali do awansu na 6 pkt, przegrywając równamy się punktami. Zapraszamy wszystkich do Sawina.

Początek spotkania o godz. 13. 00

źródło: spoldzielca.futbolowo.pl

PS. Przy okazji nowe stroje Spółdzielcy.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.