romek
środa, 10 października 2012, 08:36

A – klasa LUBLIN, gr. I / Jak się zwie lider „z Bełżyc”?

Tęcza Zagórze i LKS Kowalin – to liderzy lubelskiej klasy A. Drużyna z Bełżyc w wielu tabelach nazywa się inaczej. Raz jest to Tecza Zagórze, innym razem Tęcza Rolplast Zagórze, jeszcze innym Tecza Rolplast Zagórze k/ Bełżyce (była Unia Bełżyce – bo i tak mówią o Teczy). Może ktoś literalnie wyjaśni nam zgodnie ze statutem? W weekend pewna wygrana lidera w Urzędowie z Orłem.

Niespodzianka rozgrywek jest z pewnością postawa drużyny Potok Wielki.

Prowadzi Tecza przed Kowalinem. Warto by też wszędzie zmienić na statutową nazwę Sportico Szastarka (aktualnie Kamex Policha). Jakby nie patrzeć różnią sie – oj ile już panowie z 90minut.pl namieszaliście w historii klubu.

Kolejka 8 – 6-7 października
LKS Gościeradów 3-2 Stok Zakrzówek
LKS Stróża 2-2 Kamex Policha
Roztoczanie Chrzanów 0-6 LKS Potok Wielki
Perła Borzechów 3-1 Płomień Trzydnik Duży
w Kępie
Sygnał Chodel 4-0 Tęcza Kraśnik
LKS Kowalin 4-2 ULKS Dzierzkowice
Orzeł Urzędów 2-5 Tęcza Zagórze

PS. W fotorelacjach dzisiaj fotoreportaż Damiana Szabata z meczu Tęcza – Kowalin 3:4 (https://plus.google.com/u/0/photos/116628860063272676310/albums/5797044493513030577)


Komentarze do 'A – klasa LUBLIN, gr. I / Jak się zwie lider „z Bełżyc”?' (3)
 • MrJaca1310 lat temu Bezpośredni link

  „Zjawisko optyczne i meteorologiczne występujące w postaci charakterystycznego wielobarwnego łuku Zagórze”- tak brzmi pełna nazwa klubu.

 • marcin10 lat temu Bezpośredni link

  Tęcza Bełżyce

 • piotr10 lat temu Bezpośredni link

  TĘCZA ROLPLAST ZAGÓRZE TAK SIE OFICJALNIE I NA 100% NAZYWA

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.