kamilkusier
środa, 15 sierpnia 2012, 01:19

Tomasz Margol piłkarzem Górnika Zabrze

Wychowanek Igrosu Krasnobród, a ostatnio piłkarz drugoligowej Stali Rzeszów Tomasz Margol związał się dwuletnim kontraktem z występującym w T-Mobile Ekstraklasie Górnikiem Zabrze. Były zawodnik m.in. Hetmana Zamość w Zabrzu przebywa od ponad miesiąca i decyzją trenera Adama Nawałki  jako jeden z nielicznych testowanych zawodników otrzymał szansę zaprezentowania się na dwóch obozach przygotowawczych.

Po udanym sprawdzianie obydwa kluby usiadły do rozmów, których finałem jest transfer wychowanka występującego w klasie okręgowej Igrosu do ekstraklasowego Górnika. To drugie podejście do najwyższej klasy rozgrywkowej pomocnika urodzonego w Tomaszowie Lubelskim. Poprzednio grając na wypożyczeniu z zamojskiego Hetmana Tomasz Margol występował w zespole GKS-u Bełchatów, gdzie musiał zadowolić się jedynie grą w Młodej Ekstraklasie.

W nadchodzącym sezonie w barwach zabrzańskiego Górnika Tomasz Margol wystepować będzie z numerem 13, czyli tym samym z którym w Zamościu występował w barwach KS Hetmana. Oprócz Margola piłkarzem Górnika jest również Prejuce Nakoulma (Granica Lubycza Królewska, Hetman Zamość, Stal Stalowa Wola, Górnik Łęczna), zaś za szkolenie młodzieży w Zabrzu odpowiada były trener Stali Poniatowa i właśnie Hetmana Zamość – Andrzej Orzeszek.

fot. Górnik Zabrze


Komentarze do 'Tomasz Margol piłkarzem Górnika Zabrze' (1)
  • RR6 lat temu Bezpośredni link

    Orzeszek trenuje dzieciaków??

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.