romek
wtorek, 14 sierpnia 2012, 15:43

1:1 / Piotr Przeszło o pechu Piasta Babice w meczu z Igrosem…

Nowy sezon, nowe zwyczaje. W ubiegłym proponowaliśmy rubrykę 3:3, teraz 1:1. Jeśli w meczu wydarzy się coś niecodziennego – poprosimy o komentarz.  W Babicach w meczu beniaminka V ligi zamojskiej Piasta Babice z Igrosem Krasnobród, gospodarze przegrali w ostatniej minucie gry.

– Jak to się stało? – pytamy Piotra Przeszło.

– Cztery minuty przed końcem byłem faulowany w polu karnym i sędzia podyktował dla Piasta karnego. Egzekutorem był najlepszy strzelec w Piaście Robert Bżdziuch. Niestety – pech, Robert skusił karniaka. W ostatniej minucie goście wykonali skuteczną kontrę i strzelili gola z 4 metrów od bramki do „pustaka”. Strzelili do pustej bramki. Zamiast 3 punktów mogliśmy się tylko oblizać… Ale postaramy się odkuć w kolejnej rundzie. W życiu nie przegraliśmy w tak pechowych okolicznościach. 

Piast w kolejnym spotkaniu zagra w Łabuniach z zespołem V-System Sparta Łabunie.

rd


Komentarze do '1:1 / Piotr Przeszło o pechu Piasta Babice w meczu z Igrosem…' (2)
  • grom6 lat temu Bezpośredni link

    jakim pechu niech sie ciesza ze nie przegrali wczesniej ze 3-4;0 slupek a ile innych okazji mial igros momentami piast z polowy nie mogl wyjsc

  • Piast6 lat temu Bezpośredni link

    Tak a wy jak z ładą to już mieliście pecha,powinniście wygrać tylko sobie dwa samobóje strzeliliście ale byliście lepsi,maćku jeden hahahahaahaha,najpierw sobie bramkarza zmieńcie to pogadamy

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.