caro
piątek, 13 lipca 2012, 10:02

Wróblewski i Zmorzyński sprawdzani przez Ruch Chorzów

Dwóch graczy Orląt Radzyń Podlaski – Daniela Wróblewskiego i Piotra Zmorzyńskiego sprawdza występujący w Młodej Ekstraklasie Ruch Chorzów. Testy na Śląsku potrwają najprawdopodobniej do końca tygodnia.

Wróblewski zaliczył w rundzie wiosennej dziesięć meczów (siedem w podstawowej jedenastce) na boiskach trzeciej ligi i był objawieniem zimowych przygotowań w ekipie trenera Grzesiaka. Zmorzyński natomiast rozegrał osiemnaście meczów w całym sezonie, z czego cztery w „pierwszym” składzie.

źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.