romek
czwartek, 12 lipca 2012, 07:05

Kto zagra w Chełmiance?

Patryk Bak (foto) z Ogniwa Wierzbica, Bartłomiej Wasiuk z TOP 54   Biała Podlaska, Paweł Koleniec, Dariusz Aftyka, Jakub Lewkowicz (wszyscy z Widoku Lublin), Michał Walaszek (GKS Bogdanka), Filip Wesołowski (Wisła Puławy) i Sebastian Suduł z Brata Siennica Nadolna) – to zawodnicy ktorymi zainteresowana jest  Chełmianka Chełm. Trener Artur Bozyk sprawdzi też kilku zawodników Niedźwiadka Chełm.

Przymierzany do  Chełmianki Sebastian Sadowski ze Startu Krasnystaw ostatecznie zagra w zespole beniaminka IV ligi AMSPN Hetman Zamość.

rd

Foto – Dominik Guz


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.