caro
wtorek, 10 lipca 2012, 23:28

Stal Kraśnik wycofuje się z rozgrywek

W poniedziałek na kolejnym posiedzeniu spotkał się zarząd klubu. W spotkaniu wzięli udział Wiceburmistrz Jarosław Stawiarski, Przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Członka, Przewodniczący Rady Sportu Adam Jackiewicz oraz dyrektor Wiesław Wołoszyn z FŁT. Celem spotkania była omówienie sytuacji finansowej w jakiej znalazła się Stal Kraśnik.

Zarząd klubu nie znajdując możliwości zdobycia środków finansowych na dalszą działalność klubu podjął decyzję o wycofaniu drużyn FKS „Stal” Kraśnik z rozgrywek na wszystkich szczeblach.

Zarząd Klubu FKS „Stal” Kraśnik złożył w dniu dzisiejszym rezygnację, jednocześnie podejmując uchwałę o zwołaniu Walnego zebrania członków klubu zgodnie z Rozdziałem VI Statutu Klubu(§38,§39) w dniu 22 sierpnia 2012 r.

źródło: stal.krasnik.info


Komentarze do 'Stal Kraśnik wycofuje się z rozgrywek' (1)
  • pb237 lat temu Bezpośredni link

    Szkoda… 🙁

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.