kamilkmiec
sobota, 7 lipca 2012, 17:56

Wygrana Tomasovii z Motorem, Bławacki przyglądał się nowym piłkarzom

Tomasovia wygrała z Motorem Lublin 1:0 w meczu sparingowym, który został dzisiaj rozegrany w Zamościu. Decydującego gola zdobył Patryk Słotwiński (na zdjęciu). Dla obu ekip był to pierwszy test-mecz w trakcie letnich przygotowań do sezonu 2012/2013.

W zespole Tomasovii wystąpiło dwóch testowanych zawodników: Jurij Michalczuk i Valyl Choba. Michalczuk już reprezentował barwy TKS wiosną sezonu 2011/2012, po czym przeniósł się do Orląt Radzyń Podlaski. Z kolei Valyl Choba w poprzednim sezonie grał w KP Piaseczno, rywalizującym w III lidze grupie łódzko-mazowieckiej.

Z tomaszowskim klubem żegna się Siergiej Szafrański, który nie do końca spełnił oczekiwania kibiców i trenera Bohdana Bławackiego.

źródło: tomasovia.tomaszow.info/własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.