kamilkmiec
piątek, 6 lipca 2012, 19:11

Nie żyje Jacek Kubicki

Nie żyje Jacek Kubicki, nasz wspaniały przyjaciel, kibic Chełmianki i Motoru Lublin. Jacek zmarł nagle około południa. Miał 46 lat.

Mówi Bogusław Kudelski, administrator strony Chełmianki: – To kolejna smutna wiadomość dotycząca osób związanych z chełmskim sportem. „Kubeł” bo tak do niego mówiliśmy, całym sercem był oddany Chełmiance. W wielu sprawach pomagał społecznie, udzielał się przy każdej okazji. Ostatnio spotkaliśmy się przy okazji zebrania sprawozdawczego klubu Chełmianka. Cieszył się, na okoliczność, że prawdopodobnie w dalszym ciągu nasi piłkarze będą grali w III lidze. Niestety nie będzie mi już dane porozmawiać z Jackiem, nie pojedziemy na kolejny mecz wyjazdowy naszego klubu.

Jego pogrzeb odbędzie się prawdopodobnie 9 lipca.


Komentarze do 'Nie żyje Jacek Kubicki' (1)
  • Hilary6 lat temu Bezpośredni link

    Wielki kibic i społeczny działacz Chełmianki. Będzie Go nam wszystkim związanym z Chełmianką brakowało. Łączył pokolenia kibiców, bo miał też dobry kontakt z młodymi kibicami i to w dobrym tego słowa znaczeniu. Zawsze wysłuchał, doradził, pomógł zorganizować wyjazd na mecz itp. Żył klubem na dobre i złe.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.