kamilkmiec
środa, 4 lipca 2012, 19:27

Rafał Wej trenem Orląt Radzyń Podlaski

Znamy już następcę Zbigniewa Grzesiaka na ławce trenerskiej radzynian. W rundzie jesiennej drużynę Orląt poprowadzi Rafał Wej (na zdjęciu).

Nowy szkoleniowiec „biało-zielonych” urodził się w 1974 roku. W wieku szesnastu lat Rafał rozpoczął przygodę z piłką w Podlasiu Biała Podlaska, którego barw bronił aż do 2001 roku (w międzyczasie zaliczając krótkie epizody w AZS AWF Biała Podlaska i Orlętach Łuków). Następnie „Wejek” występował przez sześć sezonów w zespołach z niższych klas rozgrywkowych – Granicy Terespol, MKS-ie Mielnik i LZS-ie Dobryń oraz czwartoligowych drużynach z Podkarpacia – Polonii Przemyśl i Galicji Cisna. Nowy szkoleniowiec radzynian grał również w polonijnych ekipach z USA – Polonii Mielec Chicago i AAC Eagles Chicago. Pod koniec przygody z futbolem Rafał występował jeszcze w Kiksie Biała Podlaska (wyłącznie w Pucharze Polski), Podlasiu Biała Podlaska, Orlętach z Łukowa, Huraganie Międzyrzec Podlaski, a także Orlętach Radzyń Podlaski. Oprócz gry w pomocy, w drużynie „biało-zielonych” Wej pełnił funkcję asystenta Rafała Wójcika, zaś ostatnio pracował z juniorami starszymi Widoku Lublin.

źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.