kamilkmiec
piątek, 22 czerwca 2012, 12:54

Wojciech Łuczak podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze

Lechia Gdańsk oraz Lech Poznań – te drużyny wyrażały zainteresowanie Wojciechem Łuczakiem, który po świetnej rundzie wiosennej w barwach GKS Bogdanka stał się łakomym kąskiem na rynku transferowym. Wychowanek Hutnika Pieńsk od nowego sezonu 2012/2013 będzie reprezentował barwy Górnika Zabrze. Działacze klubu z Roosevelta nie musieli za Łuczaka zapłacić ani złotówki, ponieważ wraz z 30 czerwca jego kontrakt z „zielono-czarnymi” stracił ważność. 21-latek związał się z Górnikiem trzyletnim kontraktem.

Wojciech Łuczak grał w zespole GKS Bogdanka w sezonie 2011/2012. Szczególnie runda rewanżowa w jego wykonaniu była bardzo dobra. Zdobył wtedy 10 goli i zaliczył wiele ważnych asyst. Bez jego dobrych spotkań łęcznianie mogliby mieć problem z załapaniem się na szóste miejsce, na którym ostatecznie zakończyli miniony sezon.

źródło: Górnik Zabrze/własne


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.